Anasayfa » Hakkımızda
Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda​

70 Yıllık Deneyim

Bismot, Oğuzcanlar Grup‘a ait tescilli bir ev mobilyaları markasıdır.


Biz Kimiz?
Şirketimiz, 70 yıl önce, aile büyüklerimizin dikiş makinelerini tamir ederek başladığı küçük bir girişimle doğdu. O zamanlardan bu yana, kaliteye olan bağlılığımızla birlikte sürekli büyüyerek evrim geçirdik. Bisiklet ve motor yedek parçalarından televizyon sehpalarına ve ev mobilyalarına uzanan bir yolculukta, her adımda yenilik ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızı sürdürdük.

Kökenlerimiz ve Değerlerimiz
İşimizin temeli, aile değerlerine, el işçiliğine ve özveriye dayanır. Her ürünümüzde, geçmişimizin öğrettiklerini ve bugünün teknolojisini birleştirerek müşterilerimize kalite ve işlevsellik sunmayı hedefliyoruz. Baştan beri, dürüstlük, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetinin
değerlerimizin ana odak noktası olduğuna inanıyoruz.

Vizyonumuz
Geçmişimizden ilham alarak, geleceğe odaklanıyoruz. Amacımız, işletmenizi daha yaşanabilir ve estetik olarak etkileyici hale getirirken, sizi rahatlıkla temsil edecek ürünler sunmak. Öncelikle müşteri memnuniyetini gözeterek, teknolojiyi ve yaratıcılığı bir araya getirerek sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeyi hedefliyoruz.

Bizimle Tanışın
Biz, sizinle güçlü bağlar kurmayı ve tesisinizi karakterize edecek ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Sizi, işletmenize değer ve konfor katmaya davet ediyoruz.

Bismot Mobilya