Anasayfa » Bayi ol

Bayi ol

Anasayfa » Bayi ol

Neden Bismot’u tercih etmelisiniz?

Dünya’nın ve Türkiye’nin her yerinden insanların beğenisine sunduğumuz; ilham verici tasarımlar ve üst düzey kalite hedeflenerek ürettiğimiz ev mobilyaları ile bir evde yaşayan herkesin mutluluğuna katkı sağlamak istiyoruz.

Temelleri 70 yıl önce atılan şirketimiz mobilya sektörüne Tv sehpaları üreterek geçiş yapmış ve kısa sürede Bismot markası ile bu alanda lider üreticilerden biri olmuştur.

Doğadan geleni doğaya saygı ile üreterek önce çevremize ve insanımıza karşı olan sorumluluğumuzu asla unutmadan kaliteli ev mobilyaları üretmeye devam ediyoruz.

Bayilerimiz ile süregelen işbirliğimize dayanan güven ve yüksek kaliteli satış ve satış sonrası hizmetlerimizi de geliştirmeye ve her zaman bir üst seviyeye taşımaya devam edeceğiz.

Son tüketicileri çok iyi anlayan ürünlerimiz üretim tesislerimizde mutlu çalışanlar tarafından yüksek kalite önceliği ile tasarlanıp üretilmektedir.

Bu nedenle, “evinizdeki herkesin mutluluğu için” çalışmaya devam edeceğimiz konusunda bize güvenebilirsiniz.

Hızlı kurulum

Mobilya ürünlerimizin hızlı kurulumu, müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırma ve bayilerimize değerli zaman tasarrufu sağlama misyonumuzun merkezindedir. Bu nedenle, fabrikamızda önceden monte edilmiş parçalarla ürünlerimizi hazırlıyoruz, böylece bayilerimiz montaj sürecini hızlandırabilir ve müşterilerimize daha hızlı ve verimli hizmet sunabilirler.
Hızlı kurulum, ürünlerimizin yanı sıra iş ortaklarımıza sağladığımız bir avantajdır, çünkü bizimle çalışmanın getirdiği kolaylık ve verimlilik, sektördeki rekabet avantajını da güçlendirir.

Lojistik avantaj

Kendi araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlar, müşterilerimize ürünlerimizin sağlam bir şekilde teslim edilmesini garanti etmemizi sağlar. Kontrollü bir lojistik süreciyle, ürünlerimizin her aşamada güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarız, böylece bayilerimiz ve son kullanıcılarımız, ürünlerinin en iyi durumda ve hasarsız bir şekilde ulaşacağından emin olabilirler. Kendi lojistik altyapımızı kullanmak, teslimat süreçlerini daha verimli ve güvenilir hale getirir, bu da müşteri memnuniyetini artırır ve iş ortaklarımıza güven verir.

En iyi satış sonrası hizmet

Satış sonrası destek ve yedek parça hizmetlerindeki hassasiyetimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma çabamızın önemli bir parçasıdır. Tüm yedek parça taleplerini online bir portal aracılığıyla işleme alarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve etkili bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz.
SSH portalı sayesinde, talepler anında işleme alınır ve hızla çözüme kavuşturulur, böylece müşterilerimizin operasyonlarına kesintisiz bir şekilde devam etmeleri sağlanır.

Garantili ürünler

Ürünlerimizin kalitesine olan güvenimizi göstermek adına, 2 yıl boyunca sunduğumuz kapsamlı garanti ile müşterilerimize ek bir güvence sağlıyoruz. Ancak sadece garanti süresi boyunca değil, sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı amaçlıyoruz. Bu sebeple, 5 yıl boyunca yedek parça desteği sağlama sözümüzü ön plana çıkarıyoruz. Müşterilerimizin ürünlerimizden uzun yıllar boyunca verim alabilmeleri için, her zaman yedek parça ihtiyaçlarını karşılayacak ve ürünlerin işlevselliğini koruyacak bir destek sunuyoruz.

Ne dersiniz? Bismot ile tanışmaya hazır mısınız?

Bismot ürünleri hakkında detaylı bilgi vermek için sizi mağazanızda ziyaret edelim.

Önemli Not: Bu alanda sadece mobilya mağaza işletmecileri /yetkilileri ile iletişim kurulmaktadır. Bunun dışındaki tüm talepleriniz için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.  Ayrıca tüketici ürünleri için Tüketici İletişim Merkezi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

    İlgilendiğiniz ürünler*:Lütfen en az bir seçeneği işaretleyin.

    Bilgilendirme e-postalarına abone olmak ister misiniz?