Bayi Ol

Videoyu oynat

                           

 Mağazanıza Değer Katan Ürünler

Cesur ve bir o kadar da sabırla dokunan 70 yıllık ticaret hayatının 17 yılını  mobilya üretimiyle geçirdik. Bu zaman zarfında ise öğretmeyi ve öğrenmeyi kendimize temel hedef olarak benimsedik.

 

                            

Kuşaktan kuşağa aktarılan bilginin bugün en iyi formuna Bismot ile kavuşmuş olması bizim için  gurur kaynağıdır.

Dünya’nın ve Türkiye’nin her yerinden insanların beğenisine sunduğumuz; ilham verici tasarımlar ve üst düzey kalite hedeflenerek ürettiğimiz ev mobilyaları ile bir evde yaşayan herkesin mutluluğuna katkı sağlamak istiyoruz.

Temelleri 70 yıl önce atılan şirketimiz mobilya sektörüne Tv sehpaları üreterek geçiş yapmış ve kısa sürede Bismot markası ile bu alanda lider üreticilerden biri olmuştur.

Doğadan geleni doğaya saygı ile üreterek önce çevremize ve insanımıza karşı olan sorumluluğumuzu asla unutmadan kaliteli ev mobilyaları üretmeye devam ediyoruz.

Bayilerimiz ile süregelen işbirliğimize dayanan güven ve yüksek kaliteli satış ve satış sonrası hizmetlerimizi de geliştirmeye ve her zaman bir üst seviyeye taşımaya devam edeceğiz.

Son tüketicileri çok iyi anlayan ürünlerimiz üretim tesislerimizde mutlu çalışanlar tarafından yüksek kalite önceliği ile tasarlanıp üretilmektedir.

Bu nedenle, “evinizdeki herkesin mutluluğu için” çalışmaya devam edeceğimiz konusunda bize güvenebilirsiniz.

Ne dersiniz? Bismot ile tanışmaya hazır mısınız?

Bismot ürünleri hakkında detaylı bilgi vermek için sizi mağazanızda ziyaret edelim.

Önemli Not: Bu alanda sadece mobilya mağaza işletmecileri /yetkilileri ile iletişim kurulmaktadır. Bunun dışındaki tüm talepleriniz için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.  Ayrıca tüketici ürünleri için dizaynohome.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.